Tellimuste kohaletoimetamine

Klientidel on kauba kättesaamiseks 2 võimalust

  • Kasutades pakiautomaadi teenust
  • Kasutades kullerteenust

Tellides tooteid meie e-poest, on võimalik valida tarne järgmistesse riikidesse

  • Eesti (Smartposti, Omniva, DPD)
  • Soome (Smartpost)
  • Leedu (Omniva)

Alates €59 tellimustele on kohaletoimetamine Eesti pakiautomaatidesse tasuta

Alates €100 tellimustele on kohaletoimetamine Soome pakiautomaatidesse tasuta

Tellimuste kohaletoimetamine Eestis 1-3 tööpäeva jooksul.

Tellimuste kohaletoimetamine Helsingi piirkonnas 2-4 tööpäeva ja mujale Soome 3-6 tööpäeva jooksul.

Tellimuste kohaletoimetamine Leedus

Kampaaniate ajal ning riigipühadel võib ette tulla kohaletoimetamise viivitusi. Kui kauba saatmine on mingil põhjusel häiritud, võtame teiega ise viivitamatult ühendust.

TÄHELEPANU! Pakki hoitakse pakiautomaadis 7 kalendripäeva alates sinu mobiiltelefonile uksekoodi saatmisest. Seejärel tagastatakse pakk saatjale (Vitaplus OÜ-le), ning seejärel saab kokkuleppel tellimusele järgi tulla meie lattu või tasuda uuesti transpordikulu.

smartpost logo

Smartpost pakiautomaadid Eestis €2.69. Tasuta alates €59 ostust.

Smartpost pakiautomaadid Soomes €10.99. Tasuta alates €100 ostust.

Itella Smartpost pakiautomaadid asuvad siseruumides ja on peamiselt paigaldatud erinevatesse kaubanduskeskustesse üle Eesti. Saadetised on aastaringselt kaitstud võimalike ilmastiku poolt põhjustatud külma-, kuuma- või niiskuskahjustuste eest. Paki saabumisel saadetakse Teie mobiiltelefonile SMS-teade, milles on pakiautomaadi asukoht ning uksekood.

omniva logo 1

Omniva pakiautomaadid Eestis €2.99. Tasuta alates €59 ostust.

Omniva pakiautomaadid on avatud 24 h ööpäevas ja asuvad hea ligipääsuga käidavates kohtades. Kauba saabumisel pakiautomaati saadetakse Teie mobiiltelefonile SMS-teade, milles on pakiautomaadi asukoht ning uksekood.

dpd logo 4

DPD pakiautomaadid Eestis €2.99. Tasuta alates €59 ostust.

DPD pakiautomaadid on avatud 24 h ööpäevas ja asuvad hea ligipääsuga käidavates kohtades. Kauba saabumisel pakiautomaati saadetakse Teie mobiiltelefonile SMS-teade, milles on pakiautomaadi asukoht ning uksekood.

smartpost logo

Smartpost kulleriga üle Eesti €5.99. Tasuta alates €99 ostust.

Kuuel päeval nädalas (E-L) pakkide kättetoimetamine tellimisele järgneval päeval (v.a pühapäev ja väikesaared). Klient saab valida paki kättesaamiseks sobiva ajavahemiku (9.00-17.00 või 17.00-21.00) ja tellida kauba tööle või koju.

Kliendile saadetakse paki kättetoimetamise päeva hommikul info paki saabumise kohta SMS-teatega. Kuller helistab kliendile enne paki kohale toimetamist.

Kui esimesel korral ei õnnestu pakki kliendile üle anda lepib kuller vajadusel kokku teise aja. Vastavalt kliendi soovile on võimalus pakk suunata ilma lisatasuta ümber ka sobivasse pakiautomaati.