Boonusprogrammiga liitumine on imelihtne

Boonusraha saate hakata koguma ja kasutama kohe kui olete enne ostu oma konto registreerinud. Boonusprogrammiga liitumine on täiesti tasuta.

REGISTREERI KONTO SIIN

Lisaks boonusprogrammile on sul võimalus saada häid pakkumisi otse oma postkasti. Pakkumisi saadetakse e-kirjaga, ning nende saamise eelduseks on uudiskirjaga liitumine.

Teeni iga ostuga boonusraha

Iga ostu pealt teenid 5% boonusraha, mida saab kasutada meie e-poes soodustuse saamiseks või tellimuse täielikuks tasumiseks.

  • Boonusraha saab teenida ja kasutada kõikide e-poe toodetega – nii täishinna kui ka allahindluses toodetega.
  • Boonusraha ja sooduskoode ei saa ostukorvis koos kasutada.
  • Transporditasu pealt boonusraha ei teenita.

Boonusraha jääki saab kontrollida e-poes oma konto all. Igal ostukorral ei pea boonusraha kasutama, vaid võib seda ka koguda, et saada hilisematel ostudel suuremat soodustust.

Boonusrahaga tasumine

Boonusrahaga saab tasuda VitaPlus`i e-poes kuni 100% ostusummast ning selle kasutamine on imelihtne. Selleks on ostukorvis valikuvõimalus „Kasuta boonusraha“.

Mugav ja ülevaatlik

Registreeritud konto abil saab lemmiktooted salvestada oma lemmikute kausta, kust need saab endale sobival ajal mugavalt ja lihtsalt ostukorvi lisada. Samuti annab konto hea ülevaate juba tellitud toodetest ja tellimuste ajaloost ning kontole sisselogituna on ostuprotsess alati kiirem, lihtsam ja mugavam.