Püsikliendiks saamine on imelihtne

Püsikliendiprogrammiga liitumine on täiesti tasuta.

Kui oled juba varem end VitaPlus e-poes kasutajaks registreerunud, siis oledki automaatselt meie püsiklient. Lisaks püsikliendi soodustusele on sul võimalus saada häid pakkumisi otse oma postkasti. Pakkumisi saadetakse e-kirjaga, ning nende saamise eelduseks on uudiskirjaga liitumine.

Kui Sa külastad VitaPlus e-poodi esmakordselt, aga soovid samuti püsikliendi hüvesid nautida, siis registreeru enne ostu sooritamist püsikliendiks e-posti aadressi kasutades.

Teeni iga ostuga boonusraha

Iga ostu pealt teenid 5% boonusraha, mida saab kasutada meie e-poes järgmisel ostul soodustuse saamiseks või tellimuse täielikuks katmiseks. Selleks on ostukorvis valikuvõimalus „Kasuta boonusraha“.

Boonusraha saab teenida ja kasutada kõikide e-poe toodetega – nii täishinna kui ka allahindluses toodetega.

Boonusraha ja sooduskoode ei saa ostukorvis koos kasutada. Transporditasu pealt boonusraha ei teenita.

Boonusraha kehtib 180 päeva ja jääki saab kontrollida e-poes oma konto all. Igal ostukorral ei pea boonusraha kasutama, vaid võib seda ka koguda, et saada hilisematel ostudel suuremat soodustust.

Mugav ja ülevaatlik

Registreeritud konto abil saab lemmiktooted salvestada oma lemmikute kausta, kust need saab endale sobival ajal mugavalt ja lihtsalt ostukorvi lisada. Samuti annab konto hea ülevaate juba tellitud toodetest ja tellimuste ajaloost ning kontole sisselogituna on ostuprotsess alati kiirem, lihtsam ja mugavam.