Tellimuste kättetoimetamine

Tellimuste kohaletoimetamine üle Eesti 1-3 tööpäeva jooksul.

Tellimuste kohaletoimetamine Helsingi piirkonnas 2-4 tööpäeva ja mujale Soome 3-6 tööpäeva jooksul.

Kampaaniate ajal ning riigipühadel võib ette tulla kohaletoimetamise viivitusi. Kui kauba saatmine on mingil põhjusel häiritud, võtame teiega ise ühendust, teavitades tekkinud probleemist.

NB! Pakki hoitakse pakiautomaadis 7 kalendripäeva alates sinu mobiiltelefonile uksekoodi saatmisest. Seejärel tagastatakse pakk saatjale (Vitaplus OÜ-le), ning seejärel saab kokkuleppel tellimusele järgi tulla meie lattu või tasuda uuesti transpordikulu.

smartpost_logo

Itella Smartpost pakiautomaatide kaudu üle Eesti.

Hind 2,69 €. Tasuta alates 59 € ostust.

Itella Smartpost pakiautomaadid asuvad siseruumides ja on peamiselt paigaldatud erinevatesse kaubanduskeskustesse üle Eesti. Saadetised on aastaringselt kaitstud võimalike ilmastiku poolt põhjustatud külma-, kuuma- või niiskuskahjustuste eest. Paki saabumisel saadetakse Teie mobiiltelefonile SMS-teade, milles on pakiautomaadi asukoht ning uksekood.

omniva_logo

Omniva pakiautomaatide kaudu üle Eesti.

Hind 2,99 €. Tasuta alates 59 € ostust.

Omniva pakiautomaadid on avatud 24 h ööpäevas ja asuvad hea ligipääsuga käidavates kohtades. Kauba saabumisel pakiautomaati saadetakse Teie mobiiltelefonile SMS-teade, milles on pakiautomaadi asukoht ning uksekood.

dpd_logo

Kättetoimetamine DPD pakiautomaatide kaudu üle Eesti.

Hind 3,59 €. Tasuta alates 59 € ostust.

DPD pakiautomaadid on avatud 24 h ööpäevas ja asuvad hea ligipääsuga käidavates kohtades. Kauba saabumisel pakiautomaati saadetakse Teie mobiiltelefonile SMS-teade, milles on pakiautomaadi asukoht ning uksekood.

smartpost_logo

Itella Smartpost kulleriga üle Eesti.

Hind 5,99 €. Tasuta alates 99 € ostust.

Kuuel päeval nädalas (E-L) pakkide kättetoimetamine tellimisele järgneval päeval (v.a pühapäev ja väikesaared). Klient saab valida paki kättesaamiseks sobiva ajavahemiku (9.00-17.00 või 17.00-21.00) ja tellida kauba tööle või koju.

Kliendile saadetakse paki kättetoimetamise päeva hommikul info paki saabumise kohta SMS-teatega. Kuller helistab kliendile enne paki kohale toimetamist.

Kui esimesel korral ei õnnestu pakki kliendile üle anda lepib kuller vajadusel kokku teise aja. Vastavalt kliendi soovile on võimalus pakk suunata ilma lisatasuta ümber ka sobivasse pakiautomaati.